Головна сторінка

Матеріал з Баскетвікі
Перейти до: навігація, пошук

Баскетвікі — це новий інформаційно-освітній проект Федерації баскетболу України, започаткований для об'єднання та збереження інформації про український баскетбол.[ред.]

Формат сайту передбачає, що кожна людина, яка має данні про український баскетбол і хоче ними поділитися, може додати власний матеріал чи доповнити вже існуючу статтю.

Сайт побудований на платформі найпопулярнішої та найбільшої енциклопедії сучасності - Вікіпедії, яку відвідують 400 мільйонів людей на місяць. Але Баскетвікі відрізняється тим, що тут існує система адміністрування, що гарантує достовірність інформації.

Отже, вітаємо усіх зі створенням відкритої енциклопедії українського баскетболу і запрошуємо залучитись до її заповнення.

Для додавання матеріалу достатньо ввести в поле пошуку ( в правому верхньому кутку екрана ) потрібну комбінацію слів, а потім, якщо такого тексту ще немає, вам запропонують створити сторінку. Натискаєте на виділене червоним слово/фразу і просто вводите потрібний текст (можна навіть без форматування). Файли, які ви хочете додати до статті надсилайте на пошту: support@ukrbasket.net з зазначенням теми і назви статті.

Інформацію про роботу з вікі можна знайти в посібнику користувача.

Алфавітний покажчик